EnerGenie EG-AVR-D2000- стабілізатор для холодильника морозилки насоса мікрохвильовки Стабілізатор на 2 розетки




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
☆ Підійде для 2-камерного холодильника, морозильної камери, електроінструменту на 1200 Вт, декількох приладів потужністю не більш ніж 1200 Вт ☆ Релейного типу ☆ Дисплей показує вхідну та вихідну напругу ☆ Швидкодія, Затримка увімкнення, 2 розетки ☆ Гарантія 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Номінальна потужність | 1.2 кВт |
| Максимальний час стабілізації | 20 мс |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість фаз | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Вага | 5.1 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 8 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим " Транзит " | немає |
| Тип індикації | РК-дисплей |
- Ціна: 1 650 ₴
